Online Sigorta Teklifi Almanın 10 Tahmin Etmediğiniz Avantajı

Sigorta poliçeni online ya da çevrimdışı olarak satın alabilirsin elbette. Ancak online sigorta teklifi almanın avantajlarını duyunca çevrimdışı teklif almayı düşünmeyeceksin bile. 

Keyifli okumalar! 

1. Online sigorta teklifi almak çok daha hızlı ve kolaydır.

Çok kısa bir süre içerisinde bir sürü teklifi görebilirsiniz. Tek tek her bir firmanın teklifini toplamak bütün gününü alabilecekken online teklif sayesinde bunu çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsin.

2. Online teklifler çok daha bilgilendiricidir.

Online teklif aldığınızda hangi teminatların olduğunu, hangilerinin olmadığını görerek kişisel ihtiyaçlarını en çok karşılayan teklifi bulmak çok daha kolaydır.

3. Kafana takılan bir şey olursa her zaman canlı destek alabilirsin.

Birçok online teklif platformu teknik bilgi ve soruların için kullanabileceğin bir canlı destek hizmeti sağlar. Bu sayede içine sinmeyen hiçbir şey kalmaz.

4. Hizmet ve fiyatları anında karşılaştırabilirsin.

Karar verirken en iyi hizmeti en ucuza almak hepimiz için çok önemli. Sen de online sigorta teklifleri sayesinde bu karşılaştırmayı kolaylıkla yapabilirsin.

5. Çok daha ucuza sigorta yaptırabilirsin.

Online sigorta poliçelerinin firmaya maliyeti daha düşük olduğu için çevrimdışı tekliflere göre çok daha cazip teklifler alabilirsin.

6. Sigorta sözleşmeni geniş ve detaylı bir şekilde okuyabilirsin.

cdn-images-1.medium.com

Sözleşmeni aceleye getirmeden şöyle yaya yaya okuyabilir, en doğru kararı bu sayede verebilirsin.

7. Poliçeni, ödemelerini çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsin.

Bilgi güncellemesi, ödemelerin planlanması ya da poliçenin yenilenmesi gibi birçok işlemi online olarak halledebilirsin. Aklında bir şey kalmaz, en azından bu açıdan dert tasa yapmazsın.

8. Poliçen dakikalar içinde elinde olur.

Tüm işlemleri tamamlayıp poliçen hazır olduğunda poliçen verdiğin e-posta adresine gönderilir. Üstelik ‘ben bu poliçeyi nereye koydum ya’ gibi bir problem de yaşamazsın.

9. 7/24 online hizmet alabilirsin.

Poliçeni oluşturduktan sonra artık haftanın yedi günü yirmi dört saat işlem yapabileceğin bir web sitesine erişimin olacak. Dileğin işlemi yapmakta artık özgür olursun.

10. Her şeyin ötesinde değerli zamanın sana kalır.

Vakit nakittir derler. Hepimizin zamanı kendine göre bir şekilde değerli. Sevdiklerine ya da kendi işine ayıracağın zamandan neden feragat etmek zorunda kalasın ki?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir