Fenerbahçe’den Fatih Altaylı’ya Cevap Geldi: Şaşırdık mı? Şaşırmadık…

Gazeteci Fatih Altaylı, Süper Kupa finalinin Suudi Arabistan’da oynanmasını Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un istediğini iddia etti. Sarı-Lacivertli kulüp, Altaylı’ya cevap verdi. Yapılan açıklamada, Suudi Arabistan kararının nasıl verildiği ile ilgili gerçeklerin duyurulması için Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) seslenildi.

“ŞAŞIRDIK MI? ŞAŞIRMADIK…”

Açıklamada, Her başı sıkıştığında, işine geldiğinde, Başkanımız Ali Y. Koç’u hedef gösterme refleksi sergileyen Galatasaray camiası alışılagelmiş davranışının yeni bir örneğini daha, Süper Kupa Finali’nin Suudi Arabistan’da oynanması konusunda bugün Fatih Altaylı üzerinden göstermiştir. Şaşırdık mı? Şaşırmadık…” denildi.

“TFF’NİN GERÇEKLERİ AÇIKLAMASINI İSTİYORUZ”

Açıklamanın devamında, “Güya Süper Kupa Finali’nin Suudi Arabistan’da oynanması Ali Y. Koç’un önerisi ve fikriymiş! Ağustos ayının son günlerinde başlayan ve bugüne kadar gelen süreç zarfında yaşananlar ile ilgili tüm gerçekler tabii ki apaçık bir şekilde ortaya çıkacaktır. O gün geldiğinde, kimin ne duruş sergilediği görülecektir.

Türkiye’de futbolun amiri olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun süreç ile ilgili gerçekleri ivedilikle açıklamasını özellikle rica ediyoruz.” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir